top of page

Emlak Danışmanı Sertifikası Çayırlı Erzincan 2022Table of ContentsToggle

Emlak Danışmanı Sertifikası Çayırlı Erzincan 2022

Mesleki Yeterlilik Seviye 5 Emlak Danışmanı Sertifikası Kursları İle Emlakçılık Yapabilmeniz İçin Gerekli Sertifikaları Size Sunuyoruz. Form Gönderin Sizi Hemen Arayalım

Emlak Danışmanı Sertifikası  Çayırlı Erzincan Emlak Danışmanı Sertifikası Almak İçin Gerekli Belgeler.

  1. Kimlik fotoğrafı.

  2. Ödeme Dekontu.

  3. Fotoğraf 1 Adet

  4. Başvuru Formu

Kimler Emlak Danışmanı Sertifikası Alabilir?


Emlak Danışmanı Sertifikası

Emlakçılık yapabilmek için gerekli şartlar taşınmazın ticareti yönetmeliğine göre belirlenmiştir. Ancak Emlak Sertifikası Almanız için ilkokul mezunu olmanız yeterli olacaktır. Emlakçılık Belgesi Almak İçin Bize Ulaşabilirsiniz. Tıklayın Emlak Danışmanı Sertifikası E-Devlet’te Görünüyor mu? Evet bizden alacağınız sertifikalar e-devlet turkiye.gov.tr adresinde MYK belgelerim içerisinde görebileceksiniz. Emlak Danışmanı Sertifikası İletişim Formu İçin Tıklayın

Kimler Katılabilir ?

•Bu eğitim programına katılacak kişiler arasından aktif olarak emlakçılık yapanların en az ilkokul mezunu seviyesinde, •Emlakçılığa yeni başlayacak kişilerin ise en az orta öğretim seviyesinde mezuniyeti bulunması gerekmektedir.

Nasıl Başvuru Yapılır? •Katılımcılar Türkiye’nin her ilinden katılabilir. •Eğitim başlangıç ve bitiş tarih aralığında tüm ders videoları açık olacaktır, eğitimleri istediğiniz zaman 7/24 indirebilirsiniz. •Ödemenizi banka hesabından EFT/Havale gerçekleştirebilirsiniz. •Ödeme işlemini banka hesabı ile gerçekleştirmeniz durumunda ad, soyadınız ve eğitimin adı ile birlikte dekontu bize  iletmeniz gerekmektedir. •Ödemesi Yapılmayan Başvuru Kabul Edilmeyecektir. Bu program ile kursiyerlerin; •Mesleğin gerektirdiği ciddiyet çerçevesinde işin saygınlık ve sorumluluklarını kavramaları, •Sektördeki diğer kişi ve kurumlar ile işbirliği yapmaları, •Emlakçılık hizmetlerinde halkla ilişkiler ve psikoloji kavramlarını her türlü iş ilişkilerinde kullanma yeteneğine haiz olmaları, •Emlakçılık hizmetlerinde tapu-sicil, kadastro, şehir planlama ile ilgili kavramları öğrenmeleri ve uygulamaları, •Emlak pazarlama konusunda sektörün geçmişi, bugünü ve geleceğine ilişkin uygulamaları öğrenmeleri, •Emlakçılık faaliyetlerinin öngördüğü tüm işlemlerin usulüne uygun yapılabilmesi için gereken bilgi birikimine sahip olmaları, •Emlakçılık hizmetlerinin her aşamasında karşılaşılabilecek kanun, kanun hükmünde kararname, tüzük, yönetmelik, genelge ve tebliğ gibi gayrimenkul mevzuatı hakkında yeterli bilgiye sahip olmaları, •Emlakçılık mesleğinin gerektirdiği iş etiğine sahip olmaları beklenmektedir. EMLAK VE GAYRİMENKUL MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ YÖNETİMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ GAYRİMENKULLERDE VERGİLENDİRME EMLAK PAZARININ YAPISI TÜRKİYE DE KONUT SORUNLARI EMLAK FİNANSMANI KENTLEŞME VE KONUT POLİTAKASI KENT KURAMLARI TAPU SİCİLİ VERGİ KANUNU EMLAK YÖNETİMİ TAŞINMAZ GÖSTERME BELGESİ EMLAK KİRALAMA KİRALAMA İŞLEMLERİ EMLAKTA SATIŞ PLANLAMA STRATEJİSİ SAHİBİNDEN SATILIK YÖNTEMİ İLE PORTFÖY OLUŞTURMA 3194 SAYILI İMAR KANUNU KAT MÜLKİYETİ KANUNU EMLAKTA NOTER İŞLEMLERİ EMLAK DANIŞMANININ HAKİM OLMASI GEREKEN BİLGİLER ULUSAL YETERLİLİKLER A3 SEVİYE 5 PERFORMANS EĞİTİMİ İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ (ZORUNLU DERS)

Çayırlı Erzincan Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikası 14 Ekim 2020 tarihinde yürürlüğe giren Taşınmaz Ticareti Yönetmeliği emlak sektöründe olumlu değişiklikler ve düzenlemeler getirilmiştir. Bu yönetmelik emlak sektöründe faaliyet gösteren tüm çalışanların en az 100 saatlik Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgesi almanız gerekmektedir. Online Uzaktan Eğitim ile eğitim almanızı sağlıyoruz. İş ve zaman kaybı yaşamadan 10 yıllık tecrübe ile sizlere Çayırlı Erzincan Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Sertifikanızı almanızı sağlıyoruz. Sisteme kayıt olduğunuzda kullanıcı adı ve şifresi ile Online Uzaktan Eğitim sayfasına gireceksiniz ve tüm eğitim modüllerini zaman ve mekan sınırı olmadan eğitiminizi tamamlayacaksınız. Üniversite onaylı olan sertifikalarınız E-devlet sisteminde görünmektedir. Sınavınız online test şeklinde olacaktır, başarılı olmanız durumunda Üniversite Onaylı Emlak Danışmanlığı Belgeniz size gönderilecektir. Emlak Sertifikası Üniversite onaylı emlak sertifikası 120 saat online eğitim ile sertifika alın. EMLAKÇILIK VE GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI YAPABİLMEK İÇİN ZORUNLU EĞİTİM VE SERTİFİKADIR. Emlak Sertifikası Nasıl Alınır? Online uzaktan eğitim ile online eğitimler sonucunda üniversite onaylı emlak sertifikası alın, sertifikalarınız e-devlet üzerinden sorgulanabilir olsun. Sorunsuz bir şekilde tüm devlet kurumlarında kullanın. Emlak Sertifikası Nereden Alınır? Emlak danışmanı sertifikası Runway Kariyer Emlak Kursu web sitemizden alabilirsiniz, Güvenli sistemden uzman eğitmenler ile video eğitimlerinizi alabilirsiniz. Emlak sertifikası nereden alınır video eğitimlere katılmak için bize başvurabilirsiniz. Emlak Sertifikası Kaç Günde Alınır? Emlak danışmanı sertifikası toplam 7 gün gibi kısa bir sürede alabilirsiniz. Hızlandırılmış eğitim programı ile kısa sürede emlak yetki belgenize kavuşun. Neden Emlak Sertifikası Almalıyım? 2018 ‘de yayınlanan Taşınmazın ticareti yönetmeliğine göre Emlak ofisi açmak yada emlakçı olarak tanıtım ve pazarlama yapmak için Emlak sertifikanızın olması gereklidir. Emlakçılık Sertifikası Ne İşe Yarar? emlak sertifikası ile ofis açabilirsiniz yada kurumsal bir emlak ofisinde emlak danışmanı olarak yada sorumlu emlak danışmanı olarak çalışabilirsiniz. Belgenizi Alın İşinize Kalite Katın Emlak Danışmanı Sertifikası Çayırlı Erzincan Nüfus: 8,582 Konum Koordinat:

0 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

댓글


bottom of page